המלצות על מרחב המים של דלילה

המלצות

שיתוף בחוויה ומילות הודיה מהמבקרים במרחב המים של דלילה

מעבר לסופרלטיבים כגון "נהדר", "כיף" או "מרגיע", ככל שאני חושב על זה, אני מגלה שקשה לי באמת לתאר את החוויה הזו, ששמה ג'הארה - שם שהתוודעתי לקיומו באותו יום שעברתי את הטיפול, שניתן לי במתנה בלי שידעתי למה לצפות. 

התכרבלות ברחם והיסחפות בחלל החיצון. אלה הן שתי התנסויות, שמן הסתם, את הראשונה אינני זוכר והשניה היא פנטזיה בלתי אפשרית. אבל את השילוב בין שתיהן הייתי מנסה לתאר כדי להסביר את מה שחוויתי, וזאת על אף הניגוד ביניהן: האחת היא הצטמצמות אל המרכז והשניה, התפזרות אל אינסוף. מה שכן אולי משותף לשתי ההתנסויות האלה, הוא אבדן תחושת הזמן-מרחב. אבל זה לא מתמצה בזה.

אז כך זה היה, שלב אחרי שלב, מאחורי עיני העצומות: מסרתי את השליטה בשרירי גופי לאישה זרה (התמסרות שהתגלתה קלה מאוד, למרבה ההפתעה); הגוף שלי זרם לאן שאותה אישה הורתה לו ולעתים, זה הרגיש כאילו היא התפצלה או צימחה עוד שני זוגות ידיים נוספים לשם כך; בשלב מסוים, הסרעפת שלי החליטה גם היא להצטרף לשאר השרירים ולהתמסר, וגיליתי שהנשימות שלי נכנסות לסנכרון עם תנועת הגוף במים. וכאן אולי מתחיל הקושי האמיתי לתרגם את התחושה לשפה. משום שבאותה נקודה, כל מחזור נשימה (שאיפה-נשיפה) החליק את גרגירי המחשבה כמו חול, עד שנעשו לוח מהוקצע, הוויה ריקה שמתכנסת אל המרכז ומתפזרת למרחב. 

- מכתב תודה שכתב בר לאחר הטיפול -

מבקרים מספרים

"

רוצה להגיד לך תודה. ואיזה כיף שנכנסת לחיי. את מביאה לי המון שקט ושלווה, בדיבור שלך, במגע הרך ובאנרגיה החיובית שלך. כל מפגש איתך במים הוא חוויה בפני עצמה.

- טלי ירמולובסקי -

"

דלילה, לאיזה מרחב יפיפה הוזמנתי, בכל סנטימטר רואים ומרגישים את הדיוק, שהולך להיות בתוך הבריכה- בטיפול שלך. הסכמתי לתת לעצמי מתנה לשנה החדשה, כמו שהמלצת, תודה לך שאיפשרת לי למשהו חדש לפרוח.

- נעמי בן יאיר -

"

הגענו לדלילה, בית גבוה צופה לנוף מדהים. בריכה מחוממת, מבט מרגיע ואוהב ו...הכל זרם. בתוך מספר מפגשים מיוחדים מאוד, בנינו בן ה-4 וחצי פשוט נפתח ופרח מכל הבחינות. 

תודה דלילה היקרה

- יוסף וחמדה -

"

דלילה היא שילוב מושלם של איזון בין ארבעת האלמנטים - אש, אדמה, אויר ומים. זה נדיר לפגוש אדם עם שילוב ואיזון בין ארבעת האלמנטים האלו.

- אורטל אלטרמן -

"

תודה רבה לדלילה המקסימה על טיפול במים מרגיע וממקד!

פניתי לטיפול עקב עובר במצג עכוז ועוד באותו היום של הטיפול העוברית התהפכה! המון תודה על הטיפול המקצועי והמסור. ממליצה בחום.

- יפעת גביש -

"

נהניתי בטיפול, היה לי שקט, הרגשתי את הרוגע והשקט בתנועה של המים. הרגשתי את השרירים נחים ומשתחררים, לא חשבתי (מה שבד"כ הפוך). 

- לירון שייקו -

"

...כל שיעור מחדש גילית מילימטר בגוף שלנו שלא ידענו עליו או ששכחנו שהיה קיים והפעלת אותו בהקשר ישיר או עקיף לשרירי הסוגרים השונים. כל פעם תהיתי מחדש מאין את לוקחת את כל מגוון התרגילים בלי להתבלבל. כל שיעור היו תרגילים חדשים. הכל עבד. הכל היה קסום!...

- ורדה -

"

דלילה יקרה תודה על טיפול קסום שהניע אותי בין תחושות של רחם לעולמות עליונים.

- עדי -

"

המון תודה על הטיפול המפנק, מאוד נהנתי, נרגעתי ושמחתי להיות פה. תודה על העצות המצויינות. אנסה ליישם הכל בלידה

- הדר חזות -

"

תודה רבה על הטיפול המפנק, על המגע הנשי, ועל תחושת הביטחון. הרגשתי מחובקת, רגועה ומשוחררת. תודה על סיפתח מדהים ליומולדת!

- ענבל רוטנברג -

"

חוויה חוץ גופית

הצלחתי להתנתק

להתמסר

תענוג ענק

תודה רבה

- דקלה איתי -

"

דלילה יקרה בשקט שלך ובדרך המיוחדת שלך, הצלחת להוריד ממני מועקות ומטרדים והוקל לי. מרוב שלא היו לי כוחות בגוף ובנפש הבוקר כמעט וביטלתי הגעה. עכשיו, אחרי הטיפול, אני מרגישה נפלא.

פשוט אין עליך. תודה

- טל -

"

אלף אלפי תודות על הזמנים שאת מאמנת אותי. זה עושה לי כל כך טוב גם פיזית וגם נפשית. את פשוט נפלאה

- אנה -